O nas

Działamy nieprzerwanie od ponad 20 lat. Jesteśmy największą poradnią stomatologiczną na terenie Nowego Sącza i jego okolic.

Przychodnia Stomatologiczna PRIMADENT może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, od ponad 20 lat pomagamy naszym pacjentom dbać o piękny i zdrowy uśmiech. Przez ten czas wykonaliśmy przeszło pół miliona zabiegów stomatologicznych, a baza naszych pacjentów liczy ponad 24 tysiące czynnie korzystających osób z oferowanych przez nas usług.

Opieką stomatologiczną obejmujemy uczniów szkół znajdujących się na terenie Nowego Sącza, dbając o stan ich uzębienia.

gabinet lekarski primadent

PRIMADENT jest miejscem, które zostało dostosowane do leczenia osób starszych, niepełnosprawnych ruchowo, inwalidów. Nasi lekarze przeszli odpowiednie szkolenia, aby móc sprostać leczeniu wymagających pacjentów, w tym osób z niepełnosprawnością umysłową. Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Nowego Sącza naszymi pacjentami są podopieczni Zespołu Szkół Specjalnych czy Domów Opieki Społecznej.

Zajmujemy się także praktycznym kształceniem lekarzy dentystów i higienistek stomatologicznych. Najlepszych zatrzymujemy u nas, aby mogli otoczyć Państwa odpowiednią opieką.

Na chwilę obecną nasz zespół PRIMADENT składa się z 14 lekarzy stomatologów, 4 higienistek stomatologicznych, 10 wysoko wykwalifikowanych asystentek stomatologicznych. Co daje nam miano największej przychodni stomatologicznej w naszym rejonie.

Posiadamy 9 w pełni urządzonych gabinetów stomatologicznych, wyposażonych w nowoczesne unity stomatologiczne, które są przystosowane min. do przyjmowania pacjentów na wózkach inwalidzkich bez potrzeby ich opuszczania. Dysponujemy własną pracownią RTG wykonującą zarówno zdjęcia punktowe jak i panoramiczne, świadczącą usługi również dla pacjentów z zewnątrz. Na miejscu posiadamy pracownię protetyczną, zatrudniającą 4 doświadczonych techników protetyków, dbających o to, aby wszystkie wykonywane przez nas prace były idealnie dopasowane do wymagań pacjentów.
Każdy gabinet jest pomieszczeniem każdorazowo dezynfekowanym po przyjęciu pacjenta, klimatyzowanym, ozonowanym, naświetlanym lampami wiruso- i bakteriobójczymi. To wszystko gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwo zarówno naszym pacjentom jaki i personelowi.

Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia jak i wizyt odpłatnych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.30 do 20.00

logo nfz
logo mediraty
paydent

Kontakt